Runninda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Úton Rutába

4 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Úton Rutába Empty Úton Rutába

Témanyitás by Admin Kedd Szept. 20, 2022 4:58 pm

A titokzatos Elf, Aria, és Fekete Herceg elindultak Rutába, mely félúton van a Zegeron Birodalom határától. Egy szekéren haladtak, melynek ajtajai be voltak zárva. Ám út közben fekete füstöt vesznek észre a távolban.
-Mintha valami lángolna a távolban. - Mondta a titokzatos elf.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 354
Join date : 2022. Sep. 05.

https://vargamatyasi.hungarianforum.com

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by D'etre Kedd Szept. 20, 2022 5:28 pm

Én is észrevettem a füstöt, majd az Elf-hez fordultam.
-Ha nem esik útba leszarjuk. A küldetésre kell koncentrálni, nem kockaztathstjuk a szállítmányod.
D'etre
D'etre

Hozzászólások száma : 294
Join date : 2022. Sep. 17.

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Ancsy Kedd Szept. 20, 2022 8:21 pm

Én is néztem a távoli füstöt
*Lehet valami ünnepség Zaldayg nevében, de az is lehet, hogy baj van kíváncsi vagyok mi lehet. *
-Szerintem, ha van időnk kitérhetünk max a segítségért felzsebelhetünk egy kis plusz pénzt. - mondtam
Ancsy
Ancsy

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2022. Sep. 18.

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Admin Kedd Szept. 20, 2022 9:30 pm

-A sötételfnek igaza van! Ha nem esik útba, leszarjuk. -
Mondta az elf. És ahogy egyre közelebb értek, a füst és a tűz mivoltát is látjátok. Egy másik szekér áll lángokban. Előtte semmi ló, mintha egy lélek sem lenne a szekéren, és a környéken.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 354
Join date : 2022. Sep. 05.

https://vargamatyasi.hungarianforum.com

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by D'etre Kedd Szept. 20, 2022 10:18 pm

-valami vagy valaki megtamadhatta a szekeret. Legyünk óvatosak. -mondom a többieknek. -körül nézek egy kicsit. Várjatok. -mondom megint, majd alkalmazom a légi utazás varázslatot, hogy felemelkedjek és jobban szétnézzek, hátha látok valamit, hogy mi támadhatta meg a szekeret.
D'etre
D'etre

Hozzászólások száma : 294
Join date : 2022. Sep. 17.

Admin likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Ancsy Szer. Szept. 21, 2022 1:40 pm

-Ha nem tudod magadat meg védeni jobb, ha a kocsiba vársz- mondtam a titokzatos elfnek.
Közben előkészítem a rövidíjamat.
*Ha nem lát senkit akkor jobb lenne egy kicsit meg vizsgálni a szekeret hát, ha találunk valami nyomot, legalább a nyomokból tudni fogjuk kikkel fogunk találkozni út közben.* Gondoltam.
Ancsy
Ancsy

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2022. Sep. 18.

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Admin Szer. Szept. 21, 2022 1:55 pm

Fekete Herceg fent a magasban orkokat lát a távolban, úgy 15, 20 főt, mint lóháton vágtatnak észak fele.
Aria Silverwind pedig a szekeret jobban megvizsgálva látja, hogy ez nem egy hétköznapi szekér. Talán amolyan nemesi hitó lehetett valamikor, mikor még nem emésztették fel a lángok. A hintóban viszont holtestek voltak, egyhalomba dobálva, és úgy égették fel a hintót, hogy a holttesteket beleszorták. A holttestekről jól látszott, hogy valamilyen egyenruhát hordtak.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 354
Join date : 2022. Sep. 05.

https://vargamatyasi.hungarianforum.com

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by D'etre Szer. Szept. 21, 2022 3:08 pm

Vissza ereszkedek a földre és Aria-hoz megyek.
-Orkokat láttam észak felé vágtatva. 15 20 fő lehetett, lehet ők voltak a tettesek.
D'etre
D'etre

Hozzászólások száma : 294
Join date : 2022. Sep. 17.

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Ancsy Szer. Szept. 21, 2022 8:20 pm

-Lehet, hogy banditák. De vajon miért pont ezt a nemesi hintót szemelték ki maguknak és vajon kik lehettek az áldozatok? Mert a holt testek többsége valami féle egyenruhát viselt -mondtam és közbe próbáltam olyan holt testet találni, ahol a címer valamennyire jó állapotba van.
Ancsy
Ancsy

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2022. Sep. 18.

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Admin Szer. Szept. 21, 2022 9:34 pm

A címer alapján rutai nemesek voltak. Az elf közben leszállt a kocsiról, és így szólt.
-Engem nem érdekel kik voltak, és honnan jöttek. Azért fizetlek titeket, hogy ilyesmi ne történjen meg velem. Talán a nemesi hintó, és a kíséret keltette fel az utonállok érdeklődését. Mi hárman vagyunk, és a kocsim se feltűnő. Talán békén hagynak minket. Na vissza a kocsira, tovább kell haladjunk!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 354
Join date : 2022. Sep. 05.

https://vargamatyasi.hungarianforum.com

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by D'etre Szer. Szept. 21, 2022 10:19 pm

Aria-ra nézek.
-Nem tetszik ez nekem. Nagyon óvatosnak kell lennünk. Menjünk mellék úton és ha lehet nyílt terepen, nehogy meglepjenek.
D'etre
D'etre

Hozzászólások száma : 294
Join date : 2022. Sep. 17.

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Ancsy Csüt. Szept. 22, 2022 12:33 pm

-Nekem se tetszik ez az egész, de abban igazad van talán a mellékutakkal jobban járnák. De ha Rutába érünk azért a városi őrségnek szóljunk mit találunk talán ők utána járnak ennek vagy keresnek rá kalandorokat, akik utána járnak. - mondtam majd visszaindultam a szekérhez közbe a kezem a kardomon tartom.
Ancsy
Ancsy

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2022. Sep. 18.

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 22, 2022 3:01 pm

Vissza ültetek hát a kocsira, és folytatjátok az utat. Ám alig mentek pár kilométert az út széli bokrok közül hirtelen elő szalad egy ember gyerek. Ruhájábol ítélve a gazdagabb rétegbe tartozik.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 354
Join date : 2022. Sep. 05.

https://vargamatyasi.hungarianforum.com

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by D'etre Csüt. Szept. 22, 2022 3:22 pm

*Egy Látszólag nemesi származású ember gyerek, talán túlélő lehet.* Odamegyek hozzá.
-Szerbusz. Mit keresel erre felé egyedül? hol vannak a szüleid?
D'etre
D'etre

Hozzászólások száma : 294
Join date : 2022. Sep. 17.

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Ancsy Csüt. Szept. 22, 2022 8:12 pm

Kiszállok a kocsiból és oda megyek a gyerekhez*Lehet, hogy valamelyik nemes gyermeke lehet akiket fel gyújtottak a szekéren* ahogy a gyerekhez értem le guggoltam vele szem magasságba.
-Szia! Nem kell félni tőlünk mi nem az útonállók közé tartozunk. Az én nevem Aria. - mondtam majd rá mutattam Fekete Hercegre és folytattam - Ő itt a társam Fekete Herceg. Mi kalandorok vagyunk és téged, hogy hívnak?
Ancsy
Ancsy

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2022. Sep. 18.

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 22, 2022 9:42 pm

A gyerekek a sokk hatása alatt egy szót sem tudott mondani, csak sírt. Egy levelet szorongatott a kezében, amit egyenesen előre tartott, hogy valaki vegye el tőle, másik kezével pedig a könnyeit torolgette. A kocsin az elf így szólt :
-remek. Biztos valami valtsagdíj van a levélben. Gyakori ez az eset errefelé. Sajnos senki nem tudja hol van a banditák rejtekhelye. A kocsin sajnos csak hárman férünk el, úgyhogy a gyereknek sajnos gyalogolni kell Rutáig. Szóval allitsátok menetirányba, és mi haladjunk tovább. Higgyétek el, fordított esetben a nemesek is pont leszarnának minket, ha velünk történne ilyesmi.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 354
Join date : 2022. Sep. 05.

https://vargamatyasi.hungarianforum.com

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by D'etre Csüt. Szept. 22, 2022 9:50 pm

-Nem hagyjuk sorsára a gyereket. - mondtam az elf-nek, majd a gyerekhez fordultam.
-Ne félj fiam, megvedünk. - Majd a levél felé nyúltam óvatosan és elvettem, hogy elolvassam.
D'etre
D'etre

Hozzászólások száma : 294
Join date : 2022. Sep. 17.

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Ancsy Csüt. Szept. 22, 2022 10:07 pm

-Nemes ide vagy oda, a gyerek az gyerek és nem hagyjuk itt! - mondtam és próbáltam meg nyugtatni a gyereket. -Ha kell megyek én gyalog aztán felülhet a hintóra. Megtudom oldani, hogy gyorsan Rutába érjek, ha ne talán ettől félnél. - mondtam az eflnek.-
Ahogy befejeztem az elf felé a mondani valómat Fekete Herceg felé néztem és kérdeztem - Mi van a levélben?
Ancsy
Ancsy

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2022. Sep. 18.

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Admin Pént. Szept. 23, 2022 1:33 am

Fekete Herceg kinyitotta a levelet, melyben ez állt:
"Továbbra is a fekete kristályt követeljük. Tudjuk, hogy az uralkodó ház birtokában van. Addig fogunk Draginix területén terrorista akciókat elkovetni, míg a fekete kristályt át nem adják a Zegeron Birodalomnak. A gyerekek szüleit holnap kivégezzük."
Miután Fekete Herceg felolvasta, az elf így szólt:
-Hát ez szopás fiam. A fekete kristályt nem fogják atadni soha Zegeron Birodalomnak. Az az egyik kulcs, hogy Onamast fogvataró pecsétek egyikét feltőrjék. És aRed Dragon ház amúgy sem tárgyal terroristákkal. Fogadd őszinte részvétem.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 354
Join date : 2022. Sep. 05.

https://vargamatyasi.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by D'etre Pént. Szept. 23, 2022 7:26 pm

-tudod. - kezdtem a mondandóm az elf felé fordulva.
-Nagyon kezdesz irritálni.  Tudod mi a baj a zsoldosokkal? Mint amilyenek mi vagyunk? Hogy pénzért dolgozunk. Így könnyen elpártolhatunk ha a másik oldal többet fizet. A másik gond, hogy nincs lojalitás az felé aki fizet. Mert ő csak egy ember a sok közül,  aki a pénzt adja. És most változott a felállás,  eddig voltam a zsoldosod,  most viszont az erkölcsi kódexem mást diktál. - elő veszem a hosszú kardom és az elf nyakahoz tartom.
-Szóval baszd meg a pénzed barátom és nyisd ki a hintót. Ha a fekete kristály van benne bajban leszel. Ha nem talán elengedünk miután elmondtad mit tudsz a kristályról és erről a konfliktusról.
D'etre
D'etre

Hozzászólások száma : 294
Join date : 2022. Sep. 17.

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Ancsy Pént. Szept. 23, 2022 8:48 pm

-szerintem inkább csukd be a szemed és fogd be a füledet. - mondtam a gyereknek majd én is oda mentem az eflhez.
-Jobb lesz, ha le kezdsz csicseregni és meg mutatni mi a szállítmány különben a véged.
*remélem az igazat mondja el mert különben felnyársalom. Úgy tudtam a fekete kristály a királyi várban tartják nem holmi Nemeseknél talán lehet, hogy egy hamisítványról tudnak a terroristák? *
Ancsy
Ancsy

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2022. Sep. 18.

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Admin Pént. Szept. 23, 2022 9:01 pm

-Hát ez szuper!-mondta az elf. -erkölcsi kódexe van egy zsoldos, feka-elfnek. - az elf benyúlt a zsebébe, és elővette a kulcsot, amivel a kocsi ajtaját lehet kinyitni. - Nesze! - Mondta, miközben ledobta a kulcsot Fekete Herceg lába elé a földre. - Ha olyan kíváncsi vagy nyisd ki magad. De akkor ugrott az a 400 arany a tudatlanságotokért cserébe.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 354
Join date : 2022. Sep. 05.

https://vargamatyasi.hungarianforum.com

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by D'etre Pént. Szept. 23, 2022 9:24 pm

Óvatosan felveszem a kulcsot úgy, hogy a fél szemem az ellen van, majd kinyitom az ajtót.
D'etre
D'etre

Hozzászólások száma : 294
Join date : 2022. Sep. 17.

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Ancsy Pént. Szept. 23, 2022 10:00 pm

Egyik szememet rajta tartom az elfen, közbe én is oda megyek megvárom hogy Fekete Herceg kinyissa.
Ancsy
Ancsy

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2022. Sep. 18.

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Admin Pént. Szept. 23, 2022 10:28 pm

Fekete Herceg miközben a kulcsot a zárba illesztette, a kulcslyukból fény tört elő. A kulcs a kezéből hirtelen bele csusszant a zárba, és elfordult. A kocsi ajtaja kinyílott. Bent egy üvegkoporsót találtak, melyben egy nő feküdt. De nem volt halott. Látszott rajta, hogy él, és hogy lélegzik. De viszont transzban van.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 354
Join date : 2022. Sep. 05.

https://vargamatyasi.hungarianforum.com

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Úton Rutába Empty Re: Úton Rutába

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.