Runninda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konferencia terem

3 posters

Go down

Konferencia terem  Empty Konferencia terem

Témanyitás by Admin Szer. Nov. 16, 2022 5:59 pm

A konferencia teremben minden környező királyságábol, és birodalmaibol eljottek a királyok, vagy kuldotteik. Ugyan igy eljott Lina Whitesun, és vele Twiligth, Aria, és Ciri. Ők már helyet is foglaltak, miután Pannónia királya, I. Orbán Viktorius király üdvözölte őket. Majd legeslegvégén a felkonferáló bejelenti a Neverath Királyságból a királyt, és kisérőjét, Ran Er'laent, Nefrath báróját, és Chyridh-i őrgrófját. Ran Er'laent nem más, mint akit Aria, Twiligth, és Ciri, Fekete Hercegként ismer.

/először Fekete Herceg ír, aztán Aria, majd Twiligth, és végül Ciri. Ezen kívül, további 1 szintet fejlődött mindenki, viszont választani kell, hogy a főkaszt, vagy a második kaszt lépjen szintet. Ezenkívül kap mindenki 2 tulajdonság pontot, 2 szakértelem pontot, 4 mágia pontot. /
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 354
Join date : 2022. Sep. 05.

https://vargamatyasi.hungarianforum.com

D'etre likes this post

Vissza az elejére Go down

Konferencia terem  Empty Re: Konferencia terem

Témanyitás by D'etre Csüt. Nov. 17, 2022 12:46 am

Belépek a terembe és végig nézek a konferencia résztvevőin.  Meg akad a szemem Ariáékon és arra gondoltam a viszontlátásnak nem lesz jó vége. *faszom...* Twilight-ra nézek. *bíztam benne, hogy feltámasztanak a papokkal.*
-üdvözletem. - mondtam majd leültem országom királya mellé.
D'etre
D'etre

Hozzászólások száma : 294
Join date : 2022. Sep. 17.

Vissza az elejére Go down

Konferencia terem  Empty Re: Konferencia terem

Témanyitás by Ancsy Csüt. Nov. 17, 2022 7:17 am

-Üdvözletem - mondtam el hidegülve.
Majd Frasiass és Lyna felé néztem.
*Nem tudok erre az aljas féregre nézni hogy ne forduljon fel a gyomrom.*
-Remélem minnél hamarabb ide érnek a többiek, sajnos most az idő nem nekünk dolgozik.
Ancsy
Ancsy

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2022. Sep. 18.

Vissza az elejére Go down

Konferencia terem  Empty Re: Konferencia terem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.